Praca

Destylację Polskie Sp. z o.o. to pracodawca, który ceni ludzi z wizją i stawia na ich rozwój. Poznaj aktualne oferty pracy.

Operator kotłowni

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: jagoda@destylacjepolskie.com.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji kotłowni,
  • Wykonanie należytej konserwacji kotłów c.o.,
  • Zabezpieczenie i usuwanie awarii usterek urządzeń mechanicznych,
  • Wykorzystywanie automatyki kotłów do optymalnego ustalenia procesu spalania,
  • Przygotowywanie kotłów i innych urządzeń do badań kontrolnych i okresowych oględzin,
  • Prowadzenie i analizę dokumentów stanowiskowych,
  • Wykonywanie wszelkich prac gospodarczych na terenie kotłowni,
  • Przestrzeganie i utrzymania właściwych parametrów pracy kotłów parowych,
  • Zapewnienie odpowiedniej ilości pary do utrzymania procesu produkcyjnego,
  • Sumienne prowadzenie książki wykonywanych prac i zużycia materiałów,
  • Pobieranie próbek do badań jakościowych z każdej dostawy miału węglowego.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kotłowni,
  • umiejętności rozwiązywania problemów,
  • samodzielności, dyspozycyjność i operatywność,
  • nastawienia na współpracę,
  • kreatywności i otwartości na zmiany,
  • chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • pracę w nowoczesnym, bardzo zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym,
  • zdobywanie specjalistycznej wiedzy,
  • wynagrodzenie odpowiadające stawianym i realizowanym zadaniom,
  • premie świąteczne, dopłaty do wypoczynku,
  • ubezpieczenie grupowe.

Elektryk

  • realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu,
  • naprawy, wymiany w zakresie technologicznym,
  • naprawa bieżących usterek elektrycznych,
  • montaż instalacji elektrycznej i sygnałowej związanej z usprawnieniem i modernizacją linii produkcyjnej,

Wymagania:

  • 2-3 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Elektryk,
  • wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne – preferowane kierunki: Elektryk,
  • posiadania uprawnień elektrycznych SEP do 1kV,
  • wiedza z zakresu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymania ruchu zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki i pneumatyki,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym,
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych – mile widziane,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • karta Multi Sport,