Praca

Destylację Polskie Sp. z o.o. to pracodawca, który ceni ludzi z wizją i stawia na ich rozwój. Poznaj aktualne oferty pracy.

Pomoc magazyniera/magazynier

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: jagoda@destylacjepolskie.com.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Opis stanowiska:

  • pobór prób do laboratorium;
  • nadzór nad ilością towaru w magazynie;
  • ważenie cystern lub przyjęcie na podstawie objętości;
  • kontrola komór cystern przed i po załadunku;
  • czyszczenie filtrów;
  • zabezpieczenie towarów w magazynie;
  • praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane;
  • samodzielności, dyspozycyjność i operatywność;
  • nastawienia na współpracę;
  • kreatywności i otwartości na zmiany;
  • chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w nowoczesnym, bardzo zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • premie świąteczne,
  • dodatek do wypoczynku letniego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karty Multi Sport,
  • pakiet medyczny: Luxmed.