Contact

Destylacje Polskie Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 9
64-600 Oborniki

NIP 7781426245
REGON 300049959
KRS 0000233609
GPS 52.65882612, 16.83581011

E-mail: destylacje@destylacjepolskie.com.pl
Tel: +48 61 296 71 02
Fax: +48 61 296 71 04

Privacy Policy
Mariusz Zawadzki – Sales Manager

Tel: +48 695 051 890
E-mail: mariusz.zawadzki@destylacjepolskie.com.pl

Agnieszka Rodak – Trade Specialist

Tel: +48 607 197 697
E-mail: agnieszka.rodak@destylacjepolskie.com.pl

Marcin Szecel – Purchases Director

Tel: +48 603 588 778
E-mail: marcin.szecel@destylacjepolskie.com.pl

Jacek Szymański – Trade Specialist

Tel: +48 609 861 922
E-mail: jacek.szymanski@destylacjepolskie.com.pl

Wiktoria Trafas – Junior Sales Specialist

Tel: +48 603 080 577
E-mail: wiktoria.trafas@destylacjepolskie.com.pl

Przemysław Zieliński – Logistics Manager

Tel: +48 502 481 660
E-mail: logistyka@destylacjepolskie.com.pl

Ewa Rusnaczenko – Strategic Merchant

Tel: +48 601 588 696
E-mail: ewa.rusnaczenko@destylacjepolskie.com.pl